ÖVRIGT / Diverse / Vikskärm 8838230
nr 883 8230
Vikskärm
4 delar, gyllenäder, höjd: 195, djup: 4x56
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 24 mars 2014
kl 20:08:59
500 kr
600 kr
700 kr